LeBron James, Arizona'da akreple karşılaştı: “Duşta beni sokmak istedi”

kunteper

Global Mod
Global Mod
için tüyler ürpertici yakın karşılaşma LeBron James. Kendisinin yazdığı gibi “Arizona'ya hoş geldiniz” mesajı ona bir akrep tarafından verildi. Ve sıradan bir tür değil, Kuzey Amerika'daki en zehirli tür. Arizona'da ben Los Angeles Lakers Gelecek Salı günü NBA şampiyonası başlamadan önceki son sezon öncesi maçında Suns'la Phoenix'teki Footprint Center'da karşılaşmaları gerekiyordu. Orada ziyaretçiyle beklenmedik bir toplantı gerçekleşti.

LeBron'un akreple yakın karşılaşması

LeBron'un Instagram hikayesinde hayvanla karşılaşması şöyle anlatılıyor: “Ben duştayken beni sokmaya çalıştı. Şans eseri başım öne eğik yürüyordum ve onu yürürken gördüm. Arizona'ya hoş geldiniz.” Görüntüden akrebi öldürüp öldürmediği belli değil ama pek iyi durumda görünmüyor. Kesinlikle çok nadir görülen bir olay değil: Bu tür akrepler neredeyse her zaman nemli ve karanlıkları seçerler. Bazen kullanılmış havluların arasında veya su yolunun yakınındaki alanlarda saklanıyorlar.

LeBron sokulsaydı ne olurdu?

Eğer LeBron sokulsaydı ne olurdu? Çizgili kabuklu akrebin yaklaştığı yetişkinlerde genellikle belirgin bir şişlik veya kızarıklık olmaksızın lokal ağrı ve yanma görülür. Uyuşma ve karıncalanma tüm vücuda yayılabilir ve bazı kişilerde görme bozuklukları veya yutma güçlüğü yaşanabilir. Nadir durumlarda kalp durmasına yol açan solunum sorunları ortaya çıkabilir. Kimsenin almak istemeyeceği bir risk.

Konular